Zentile Blogger Teması – Türkçe Blogger Temaları

Zentile Blogger Teması - Türkçe Blogger Temaları

 

Zentile Blogger Teması; Blogger tema arayışında kendinize göre bir tema bulamadıysanız eğer size güzel bir tema öneriyorum. Bu tema WordPress teması olarak tasarlanmış ve oldukça güzel bir temadır. Kullanıcıların çok severek kullandığı tema, şimdi Blogger teması olarak kullanılabiliyor. Oldukça sadece ve mobil uyumlu olan tema hem WordPress teması olarak hem de Blogger teması olarak kullanma şansınız var. Hem iki panelde de kodlanan tema birbirine benzer şekilde oldukça güzel kodlanmıştır.

Türkçe Blogger Temaları

SEO konusunda benzer özelliklere sahip olan tema, ücretsiz bir web sitesi kurarak ve kişisel bilgi deneyimlerini veya normal bir web sitesi tarzında kullanılabilecek bir temadır. Tema özelliğine bakıldığında son eklenen yorumlar, tekil yazıda resimleri efektli olarak açılması, popüler yazılar, yazıları paylaş gibi ekler mevcuttur.

Mobil olarak kullandığınızda temanın sağ tarafındaki menü ikonuna tıkladığınızda burada, masaüstündeki popüler yazılar, son yorumlar, kategoriler ve ana menü bulunmaktadır. Ana sayfa düzeni 3′ e 2 olarak tasarlanmıştır. İlk olarak üç içerik, altında biri geniş sonraki ise diğerlerine benzer genişliktedir. İnternet üzerinde baktığımızda bir çok Blogger kullanıcısı bu temayı kullanmakta ve göze oldukça hoş gelmektedir. Zentile Blogger Teması ile sizde kendi blog sitenizi kurarak yazmaya başlayın.

Eğer herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bize yorum kısmından belirtebilirsiniz. Ek olarak tema güncellemeleri devam edecektir. Bir çok farklı Blogger Teması İle tekrardan görüşmek üzeri kendinize iyi bakın

İyi bloglamalar…

Zentile Blogger Teması - Türkçe Blogger Temaları
Zentile Blogger Teması – Türkçe Blogger Temaları

Tema SürümleriSürüm 1.6 Tarih: 29.12.2020

 • Temaya benzer yazılar eklendi.
 • Önceki ve sonraki yazılar arası geçiş eklendi.
 • En önemli özellik olan resimlere göre renklendirme getirildi. Resim daha çok hangi renklerdeyse o rengi alıp post-card üzerinde kullanmaktadır.
 • Tema kodları en son süreme güncellendi.
 • Lazyload tüm resimlerde ve videolara otomatik uygulanmakta.
 • Panel geliştirildi ve yeni özellikler eklendi. Bu özellikler ana sayfa ızgara görünümünü değiştirme ve sidebarı sağa ve sola alma.
 • Kısa kodlar eklendi. Bunlar yazı içi “tam sayfa, sidebarı sağa ve sola alma, bilgilendirme kutucukları, kod kutusu, kaynak kodu ve buton ” eklendi.

Tema Sürüm 1.3.1 Tarih: 21.11.2020

 • Bazı hatalar giderildi

6 Replies to “Zentile Blogger Teması – Türkçe Blogger Temaları”

 1. Merhaba, ana sayfadaki postlar 1 sayfa olarak gözüküyor ikinci üçüncü sayfa falan yok, bunun çözümü nedir acaba? 15 tane post var sitemde ana sayfa 9 tane göstermeye ayarlı ve sadece 9 post gözüküyor ikinci sayfa butonu çıkmadı.

  1. Temada sorun yok. DÜZEN – BLOG KAYITLARI – DÜZENLE de. Ardından 9 olarak ayarlanmış yeri istediğin rakamla değiştir. Sonra üst kısımda ayar kısmı var Blog kayıtları ile aynı olacak şekilde ayarla. Hangi değeri girdiysen, Sayfalama yazıyor tıkla orya da aynı değeri yaz ve kaydet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir