WordPress Anket Eklentisi, Anket Eklentileri

WordPress Anket Eklentileri; WordPress oldukça kullanışlı ve ücretsiz olarak sunulan (CMS) açık kaynak kodlu sistemdir. Bu şekilde olduğu için bir çok yazılım geliştiricisi bu alanda ihtiyaç olacak eklenti tema veya farklı şeyler geliştirmektedir. Bu şekilde kullanıcılar bu eklentiler temalar veya diğer şeyleri kullanarak, yapacakları siteyi daha düzgün bir hale getirebilmektedir.

İhtiyacınıza uygun bir eklenti bulmak neredeyse mümkündür. WordPress’in eklentiler bölümünde on binlerce eklenti bulunmaktadır. Bu eklentilerin çoğu ücretiz olarak kullanıcılara sunulurken, bazıları ise ücretsiz sürüm şeklinde sunulmaktadır. Bu ücretsiz sürüm şeklinde sunulan eklentiler bazı pro özellikler taşıdığı için ücret karşılığında kullanabilirsiniz.
Eğer sitenizi ziyaret eden kullanıcılara küçük bir anket ile bir şeyler sormak istiyorsanız aşağıda bulunan eklentilere bir göz atın.

WordPress Anket Eklentileri:

Quiz And Survey Master

Quiz And Survey Master
Quiz And Survey Master

İçerisinde bir çok özelliği barındıran ve kullanıcıları ücretsiz olarak sunulan Quiz And Survey Master, aynı zamanda kendi yapmış olduğu eklentileri ücretsiz olarak isteyebilirsiniz. Eklenti panelinde bulunan Get a Free Addon butonuna tıklayarak ihtiyacınız olacak eklentileri isteyebilirsiniz. WordPress Eklentiler sayfasında kullanıcılar tarafından 40 bin üzeri indirme var.

WordPress kullanıcıları tarafından beğenilen anket eklentisi olan Quiz And Survey Master, ayrıca sınav türü soruları, doğru ve yanlış testlerini oluşturabilirsiniz. Reklam eklentisi sayesinde aralarda reklam gösterimi de yapabilirsiniz.

Formidable Form Builder

Formidable Form Builder
Formidable Form Builder

WordPress eklentiler sayfasında 300 bin üzeri indirmesi bulunan Formidable Form Builder, oldukça fazla eklenti ve stillere sahiptir. Bu şekilde fazla olunca WordPress kullanıcıları tarafından fazlaca indirilmiştir. Bu anket eklentisinin bir çok özelliği pro sürüm olarak sunulmaktadır. Kendi alt yapısı bulunan Formidable Form Builder üzerinden hesabınızı bağlayarak kullanabilirsiniz.

Perfect Survey

Perfect Survey
Perfect Survey

 

Webaid tarafından geliştirilen ve kullanıcılara tamamen ücretsiz olarak sunulan anket eklentisidir. Bunun yanı sıra Soru editörü, Sürükle ve Bırak sistemi, Veri toplama, CSV verilerini dışa aktarma gibi özellikleri de mevcuttur. Sınırsız bir şekilde anket açabilir veri ya da bilgi toplayabilirsiniz.

Total Survey

Total Survey
Total Survey

Basit bir anket eklentisi olan Total Survey, WordPress eklentiler kervanına yeni katılan eklentiler arasında yer almaktadır. Oldukça kullanışlı bir arayüze sahip olan Total Survey, ilk girişte size uygun olacak şekilde tasarlamanızı sağlar. Bazı özellikleri pro özellik olarak satılmaktadır.

Poll, Survey & Quiz by OpinionStage

Poll, Survey & Quiz by OpinionStage
Poll, Survey

Oldukça güzel bir WordPress anket eklentisidir. Soru sorma tarzı şeklinde kullanıcılara anket sararabilirsiniz. Resim veya görsel kullanarak daha gösterişli bir şekilde kullanma şansınız var. Bu şekilde kullanıcıların daha çok dikkatini çekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir