Youtube Video İndir, Youtube MP4 Dönüştürücü 2017

Youtube Video İndir, Youtube MP4 Dönüştürücü 2017

Youtube Video İndir: Youtube video paylaşım sitesidir. Herkes dilediği şekilde sevdiği sanatçıları istediği şekilde hızlı bir şekilde dinleyebilir. Dinlediğiniz şarkıyı ücretsiz olarak dinleyip kendi cep telefonunuza veya mp3 çalarınıza ekleyip dinleyebilirsiniz. Peki sevdiğimiz şarkıyı youtube’de nasıl inderebiliriz. Diyorsanız doğru web sitesindeniz. Bugün sizlere ücretsiz bir şekilde youtube üzerinden indireceğinizi anlatacağız. Hemen aşağıda video nasıl video indireceğinizi anlatacağız.

İlk olarak size vereceğimiz bu adrese gidiniz. Google’da “Mp3 İndir” yaz ve herhangi bir indirme hizmeti veren web siteye tıklayın. Daha sonra size resimli bir şekilde aşağıda anlatacağız ve hemen videonuzu indirebileceksiniz.

youtube-video-indir

youtube-video-indir

İlk olarak dediğimiz gibi web siteye giderek, kendi videonuzun üst yukarıda linkini alın. Eğer bilmiyorsanız yukarıda zaten resimle gösterdik ve ona bakarak yapabilirsiniz. Daha sonra verdiğim web siteye giderek size istenen bölgeye yerleştirin ve hemen videonuzu dönüştürün videonuzu indirin.

Eğer bu konumuzda merak ettiğiniz sorularınız varsa bizlere sorularınızı yorum bölümünden yazabilirsiniz. Umarım size yardımcı bir makale olmuştur ve diğer sorularınızı cevaplamak için mutluluklar duyarım.

Share Button