Oyun

Yarış Oyunları, En Güzel EA Oyunları, Mobil

Yarış Oyunları, En Güzel EA Oyunları, Mobil Oyunlar

Yarış Oyunları oyun kategorisinde bir çok firma bulunmaktadır. Yarış Oyunları bu formalardan en büyüğü olan EA (Electronic Arts) bir çok oyun kurucularındandır. Hem online hemde normal olarak bir çok oyunu kullanıcılarına sunmaktadır. Popüler oyun kategorisinde bakıldığında ise yarış oyunları, zeka oyunları gibi bir çok kategorik oyunlar yer almaktadır.

 

Yarış Oyunları kategorisinde lider olarak EA (Electronic Arts) bulunmaktadır. Şuan en popüler oyun ise Asphalt 8: Airborne dur. Bu oyun milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Bu sayede firma bu oyunu çok ileri düzeyde geliştirmiştir. Bunun yanı sıra Need for Speed aynı şekilde en çok oynanan oyundan biridir. Grafik konusunda çok ileri düzeyde imkanlar sağlamaktadır. Oyunlar konusunda sizlere daha detaylı olarak oyunlardan bahsedeceğiz. Bir çok kategoride sizlere oyun linkleri aşağıda sizlere detaylı olarak açıklayacağız.

Yarış Oyunları:

Asphalt 8: Airborne, Need for Speed, Nascar Legends, Hot Wheels World’s Best Driver, The Crew, Carmageddon: Max Damage,Valentino Rossi The Game, Fireburst, Project CARS Game of the Year Edition, Cars Mater National Championship, Battle Metal: Street Riot Control, Carnage Racing, Test Drive 5, Sébastien Loeb Rally EVO, Automobilista, DiRT Rally, Ford Racing: Off Road, Colin McRae Rally Remastered, Test Drive Unlimited 2, Nascar 15, F1 2015

Üstte sıralanan yarış oyunları en çok oynanan oyunlardan. Bu bu oyunları indirirken bilgisayarınızın 4 ile 8 gb ram üzerinde olursa hem grafik bakımından hemde oynanış bakımından rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Bilgisayarınızda Windows 10 yüklü ise windows mağaza bölümüne girerek rahatlıkla bu oyunları indirebilirsiniz. Yarış oyunları hariç bir çok kategorik oyunlar olarak mağazadan indirebilirsiniz. Eğer telefonda oynamak istiyorsanız Google Play’e giriş yaparak sadece konu başlığını aratarak kontrol edebilirsiniz.

Yarış oyunlarını bilgisayara indirmeden oynamak istiyorsanız eğer alternatif olarak yüzlerce site vardır. Sadece yapmanız gereken Google’da yarış oyunlarıi zeka oyunları, araba oyunları, kız oyunları, drift oyunları, kamyon oyunları, giydirme oyunları gibi kelimeleri aratarak istediğiniz oyunlara geçiş yapabilirsiniz.

Yarış oyunu erkeklerin en tutkulu olarak oynadığı oyunlardan biridir. Yaş sınırlaması olmadan her yaşa hitap eden bir çok farklı oyun vardır. Genellikle Türkçe dilinde pek fazla oyun bulunmasa da youtube.com üzerinden indirdiğiniz oyunlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bir çok oyuncu tarafından önceden oynanarak youtube üzerinden yeni oynamak isteyenler için bir yardım niteliğinde kanallar açılmaktadır. Her türlü oyunu oynayıp video haline getirip youtube.com üzerinden yayınlamaktadır. Sizde bu şekilde oynadığınız oyunların videolarını çekerek youtube üzerinden yayımlayabilirsiniz.Kız oyunlarını flaşh oyun olarak özellikle kızlar için kurulmuş olan oyun sitelerinden oynayabilirsiniz.REKLAM
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top