İnternet

Wifi Şifre Kırma Programı, Mobil WİFİ Şifre Kırıcı 2017

Wifi Şifre Kırma Programı, Mobil WİFİ Şifre Kırıcı 2017

Wifi Şifre Kırma Programı, Mobil WİFİ Şifre Kırıcı 2017Wifi Şifre Kırma Programı: Bildiğiniz gibi artık İnternet hayatımızın bir parçası olmuştur. İşlerimizi hatta alışverişimizi artık İnternet üzerinden kolayca online bir şekilde beğendiğiniz elbiseyi veya ayakkabıyı kolayca alma şansına sahipsiniz. İnternet’i en çok kullanan kişiler ise gençlerdir. Onlar daha çok sosyal medya yani Facebook, Twitter, İnstagram gibi sosyal web sitelerinde pek çok kullanmaktadır. Eğer bunları sınırsız ve dilediğinde kullanmak istiyorsanız sizlere bu makalemizde yardımcı olmaya çalışacağız.

Bugün’ki makalemiz Wifi Şifre Kırma Programı ile karşınızdayız. Bildiğiniz gibi çevrenizdeki İnternet bağlantılarının şifrelerini kırabilir hatta öğrenebilme şansına sahipsiniz. Hemen sizlere kısa ve öz bir şekilde Şifre Kırıcı ile çevrenizdeki wifi şifrelerini öğrenin ve kullanmaya başlayın. Sizlere aşağıda Wifi kıran programları ve indirme linklerini paylaşacağız. Umarım işinize yarar.

Masaüstü/Laptop Wifi Şifre Kırma:

Dumpper: Dumpper bilgisayar üzerinden wifi şifrelerini kırmanız için yapılan bir ücretsiz programdır. Bilgisayarınız laptop veya masaüstü ise çok işinize yarayacak bir program diyebiliriz. Bu yüzden çevrenizdeki tüm wifi şifrelerini kırma şansına sahipsiniz. Aynı zamanda wifi şifrelerini öğrenebilir arkadaşlarınıza’da paylaşma şansınız vardır. Hemen sizlere aşağıda indirme linklerini verelim.

   DUMPPER 90.1 YANDEX’TEN İNDİR

Android Şifre Kırma Programları:

Daha çok mobil üzerinden şifre kırmak isteyenler olur. Mobil üzerinden yani android için mobil olarak wifi şifrelerini kırma şansına sahipsiniz. Bu yüzden sizlere wifi kırma uygulamalarını ücretsiz olarak paylaşacağız. Sizlerde hemen bu programları kullanarak çevrenizdekilerin wifi şifrelerini ücretsiz olarak kırabilir ve şifrenin ne olduğunu’da bulabilirsiniz. Hemen sizlere ücretsiz olarak paylaşalım interneti doyasıya kullanın.

   WiFi Map – Şifreler Ücretsiz

   WIFI MAP- passwords & places

Yukarıda’kiler ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve sağlam WİFİ kırma programlarıdır. Daha’da çok kırma programları var ama en çok kullanılan programlar bunlardır. Sizlerde ücretsiz bir şekilde çevrenizdeki wifi programlarını kırma şansına sahipsiniz. Eğe telefonunuz mobil ise yukarıda’ki paylaştığım 2 tane link sizlere uygundur. Yok eğer laptop veya masaüstü ise yukarıda’ki dumpper programını indirmeniz sizlerin işine yarayacaktır. Hemen programları indirin ve çevrenizdeki wifi şifrelerini kırmaya çalışın, doyasıya interneti kullanın. İyi Günler ve başarılar dilerim.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top