İnternet

Vodafone Bedava SMS Paketi 2017

Vodafone Bedava SMS Paketi 2017

vodafone-bedava-sms-paketi

vodafone-bedava-sms-paketi

Vodafone Bedava SMS Paketi Vodafone operatörü son zamanların en çok tercih edilen ve kampanyalar konusunda hizmet veren firmalarından biridir. Bu anlamda bedava internet ve konuşma paketlerinin yanında SMS paketleriyle de dikkat çekmektedir.

Vodafone Bedava SMS Paketi uygulaması ile birlikte Vodafone içi SMS gönderebilirsiniz. İlk olarak self servis üzerinden günde 10 adet ücretsiz olarak SMS gönderebilirsiniz. Online self servis üzerinden web SMS özelliğini kullanarak bu imkânlardan yararlanabilirsiniz. Bunun dışında kısa mesaj yoluyla yapacağınız Vodafone Bedava SMS Paketi bulunmamaktadır. Vodafone sayfası üzerinden işlem yapmanız için ilk olarak www.vodafone.com.tr adresine gitmeniz ve daha sonra self servis hizmetini kullanarak işlemlere başlamanız gerekmektedir. Yine online self servis üzerinden yurtdışı özelliği ve yurtdışındaki hatlara kısa mesaj göndermenizi sağlayan hizmetler de bulunmaktadır. Bunun yanında grup SMS’leri için de Vodafone’u tercih edebilirsiniz. Self servis üzerinden grup SMS özelliğini kullanabilir ve kişilerin numaralarını gruplandırdıktan sonra gün içinde en fazla 50 kişiye SMS gönderme şansınız bulunmaktadır. Vodafone Bedava SMS Paketi konusunda yapmanız gereken işlemler bu şekildedir. Uzun SMS kullanmak isteyen aboneler de yine self servis üzerinden 400 karaktere kadar işlem yapabilmektedir. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerini arayabilir ve yaralanabileceğiniz güncel bedava paketler hakkında bilgi alabilirsiniz. Faturalı ve Faturasız hatlar için geliştirilen bu özellikler ile birlikte Vodafone operatörü müşteri memnuniyetini sağlayarak kullanıcılarına yardımcı olmakta ve haberleşme özgürlüğünüze katkı sağlamaktadır. Bu anlamda hattınızı operatöre taşımak için cep merkezlerine gitmeniz de yeterlidir. Vodafone daha çok konuşma ve internet üzerine kampanya sunduğu için SMS konusunda ekonomik paketler alarak kullanımlarınıza devam edebilirsiniz.

Vodafone, son zamanların gelişen ve müşteri kalitesini artıran operatörlerinden biri olarak hizmetlerine devam etmektedir. Güncel bilgilere yine resmi site adresi üzerinden ya da 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerinden ulaşmanız mümkündür. Yeni yıl ile birlikte operatörler kampanyalarına devam ederken geliştirdikleri alt yapıları sayesinde daha hızlı bir hizmeti sunmaya devam etmektedir. Sizlerde operatörlerin kampanyalarından faydalanmak için sürekli takip edebilir ve hızlı bir şekilde bedava kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz.REKLAM
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top