İnternet

Vodafone Bedava İnternet Paketi

vodafone-bedava-internet-paketi

Vodafone Bedava İnternet Paketi

vodafone-bedava-internet-paketi

vodafone-bedava-internet-paketi

Günümüzde en çok gelişen operatörlerden biri olan Vodafone, son zamanlarda sunduğu kampanyalar ile dikkat çekmektedir. Bu konuda yazımızın devamında Vodafone tarafından sunulan 2 GB bedava internet kullanımının detaylarını paylaşıyor olacağız.

Vodafone Bedava İnternet Paketi olarak 1 ay boyunca kullanım yapabileceğiniz internet paketi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hiçbir şekilde ödeme yapmadan 30 gün boyunca 2 GB paket kullanabileceksiniz. Bu paketi kullandıktan sonra iptal etmeniz de gerekiyor. Aksi takdirde bir sonraki ay yenilenecek ve bakiyenizde bulunan TL’den düşüm sağlanacaktır. Vodafone Bedava İnternet Paketi yapmak için ‘ABONE SUPER 2GB’ yazarak 3636’ya göndermeniz yeterlidir. Aldığınız tarihten itibaren tekrar yenilenmemesi için paketi iptal etmeniz gerekiyor. Ayrıca Vodafone bir de deneme paketi sunmaktadır. İlk ay ücretsiz olan 500 MB’lık paket sayesinde aşım korkusu yaşamadan internet kullanımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir yavaşlık söz konusu olmadan bu şekilde işlemlerinizi yapabilir ve 3G desteği sayesinde daha hızlı bir şekilde internete erişebilirsiniz. Bu paketi almak için ‘ABONE NET 500 MB’ yazarak 3636’ya ücretsiz mesaj göndermeniz yeterlidir.

Geçerli olan kampanyalar için www.vodafone.com.tr’yi ziyaret etmeniz önerilir. Çünkü son önerdiğimiz paketin kullanım süresi daha önce sona ermişti. Vodafone Bedava İnternet Paketi kullanarak sizler de internete 3G hızında erişebilir ve rahat bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone operatörünün bedava internet konusunda müşterilerini memnun eden yaklaşımları da dikkat çekmektedir. Bu yüzden farklı bilgilere sahip olmak için Vodafone müşteri hizmetleriyle irtibata geçebilirsiniz. %100 müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik çalışmalarıyla hizmet vermeye devam eden operatör, günümüzün en yenilikçi firmaları arasında yerini almış ve hem faturalı hem de faturasız tüm abonelerine hizmet vererek kampanyalarını sunmaktadır.

Yapmanız gereken tek şey bir Vodafone abonesi olarak bu ücretsiz internet paketlerinden faydalanmaktır. Çok hızlı bir alt yapıya sahip olması nedeniyle müşterilerine başarılı bir internet girişi sağlayan Vodafone ile son zamanların en hızlı interneti ile tanışabilirsiniz. Üstelik ilk ay ücret ödemeden kullanım yapabilirsiniz. İnternetin keyfini çıkarmak için Vodafone bayilerine gidebilir ya da internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top