İnternet

Turkcell Badava İnternet, Konuşma, Dakika, SMS Paketleri

Turkcell Bedava İnternet: Turkcell iletişim konusunda en çok müşteriye sahip olan bir operatördür. Çoğu zaman farklı markalar ile çekişmeli bir rağbete girse de Turkcell müşterileri memnun olduğundan dolayı pek değişmemiştir. Bu yüzden Turkcell müşterilerini sürekli olarak hediye yağmuruna tutmaktadır. Bunu bu yeni yapmış olduğu kampanya ile baya müşteri tekrar çekmiştir. Kampanya şuan sadece akıllı telefonlarda kullanılabilmektedir. Bu yüzden sizinde bu kampanyaya katılabilmeniz için öncelik olarak bir akıllı telefona ihtiyacınız vardır.

Salla Kazan, büyük ihtimalle reklamlarda ya da arkadaşınızda bir yerlerde görmüşsünüzdür. Ama hiç denemediğiniz için ne işe yaradığını da bilmiyorsunuz. Turkcell’in yeni kampanyası olan Salla Kazan uygulaması ile hem hesabınızı hemde bakiyenize ve gelen hediyeleri bu uygulama ile kontrol edebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ttech.android.onlineislem&hl=tr

Yukarıdaki linke tıklayarak uygulamayı telefonunuza indirin. Uygulama kurulduktan sonra telefon numaranzı giriniz ve ardından şifrenizi giriniz eğer şifrenizi unuttuysanız şifre isteyecektir. Kısa mesaj ile şifreniz size gelecektir .Bu şifre ile hesabınıza girerek salla kazan uygulamasına giriş yapınız. Kazan yere tıklayarak telefonunuzu sallayın Turkcell size kampanyadan faydalanmanızı sağlayarak rastgele dakika SMS veya internet paketi gönderecektir. Bunlar en çok ihtiyaç duyulan genellikle internet paketidir. Şuan en son ben kullandığımda bana haftalık olarak 10 GB internet paketi gelmişti. İnternet kesintisi yaşadığım zaman telefondan bağlanarak kesintisiz olarak internet keyfi sunmaktadır.

Aşağıda gösterilen resimler bu uygulamanın resimleridir. Kısaca resimlere göz atarak uygulama hakkında daha detaylı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top