İnternet

Trafik Cezası Sorgulama, Trafik Cezası Ödeme Nasıl Yapılır? (Resimli)

Trafik Cezası Sorgulama

Trafik Cezası Sorgulama: Merhabalar, bugün’ki konumuzda Trafik Cezası Sorgulama işlemlerini gerçekleştirmeniz için detaylı ve resimli olarak web sitemizde yazacağız. Öncelikle bildiğiniz gibi artık fatura ve ödeme işlemlerimizi internet üzerinden’de gerçekleştirebilme şansına sahibiz.

Bu yüzden genel olarak faturalar internet üzerinden direkt olarak kolay bir şekilde ödenmektedir. Bu yazımızda ise trafik’ten aldığınız cezaları sorgulama ve ödemeniz için gereken bütün bilgileri web sitemizde paylaşacağız. Eğer öğrendiğiniz trafik borcu sizin değilse veya itiraz ediyorsanız itiraz etme hakkına saipsiniz.

Trafik borcunuzu öğrenmek istiyorsanız hem emniyet genel müdürlüğü veya internet üzerinden’de ücretsiz olarak öğrenme şansına sahipsiniz. Sizlere tavsiyem direkt internet üzerinden Tc kimlik ve plakanızı yazıp ücretsiz olarak öğrenme şansınız vardır.

EGM Trafik Cezası Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım)

Eğer trafik cezası borcunuz varsa üç farklı seçenek ile kolay bir şekilde ödeme ve öğrenme şansınız vardır. Üç seçeneklerimizden biri olan EGM sistemine girerek oradan ücretsiz olarak sorgulayabilir yada diğer seçenek olan vergi dairesi sitesi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Son seçeneğimiz olan e-devlet sitesi üzerinden Trafik Cezası Sorgulama yapabilirsiniz. Bu saydığım yöntemler ile trafik borcunuzu öğrenebilir ve hemen araç ceza sorgulamanızı gerçekleştirme şansına sahipsiniz.

İlk Olarak BURAYA TIKLAYIN ve hemen sizlere aşağıda resimli olarak trafik borcunuzu nasıl sorgulayacağınızı resimli ve detaylı bir şekilde anlatalım.

trafik-borcu-sorgulama-2017

trafik-borcu-sorgulama-2017

  • Yukarıda gördüğünüz gibi EGM web sitesidir. Bu web site üzerinden ücretsiz olarak trafik ceza borcunuzu sorgulayabilirsiniz. Aynı zamanda bu web site üzerinden online olarak gelen trafik borcunuza itiraz etme şansına sahipsiniz.
  • İlk olarak İsminizi yazıyorsunuz.
  • Diğer seçeneğe gidip soyisiminizi yazıyorsunuz ve diğer seçeneğe geçelim.
  • Daha sonra TC KİMLİK numaranızı yazıyorsunuz.
  • ve en son olarak Doğum yılınızı yazıp doğrula seçeneğine tıklayıp trafik borcunuzu sorgulama işlemini gerçekleştirme şansına sahipsiniz.

Yazdığımız makaleden merak ettiğiniz sorular ve yardım istiyorsanız lütfen bizlere yorum bölümünden yazarak ücretsiz olarak yardımcı olalım ve hemen trafik borcunuzu öğrenin.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top