Güzellik

Tesettür Gelinlik Modelleri 2017

Tesettür Gelinlik Modelleri 2017

Her çocuk kızın afaki düğününde bir prensese benzemek ve düğününde en dekoratif gelinliği giymektir. Bunun amaçlı yıllardır düğününde giyeceği gelinliği düş eder. Gelinlik modasında ise birbirinden dekoratif gelinlikler tercihi öyle ki zorlamaktadır. Her çocuk kızın zevkine yönelik gelinlik yeni sezon modelleri yer alıyor . İster tesettürlü arzu eder açık pekçok çeşitli tarzlarda gelinlik yeni sezon modelleri yer alıyor . En Son senelerde epeyce fenomen durumda olan tesettür gelinlikler ışıltıları ve zarafetleri ile gözleri kamaştırıyorlar. Bir parça ya da 2 parçadan meydana iştirak eden tesettür gelinlikler fazladan prenses modellerde seçim ediliyor. Üst bölümü bedene oturan aşağı bölümü ise epeyce kabarık durumda olan prenses gelinlikler mükemmel bir imaj sergiliyor. Işıltılı kaya süslemeli modellerin yakınında zarif danteller, öyle ki gelinleri bir kuğuya dönüştüren hafif sade tüller, görkemli Fransız danteller ve daha pekçok çeşitli tasarımlarla ön tasarıya çıkıyor.

2015 tesettür gelinlik yeni sezon modelleri ise çağdaş ve havalı tarzlarıyla çok beğeniliyor. Elbet tesettür gelinlikler yalnızca prenses modeller ile hudutlu değil. Kloş kesimler, balık modeller, apoletli ve işlemeli omuz ayrıntıları , tam dantel modeller, balon kesim omuzlu modeller ve düz modeller benzeri pekçok alternatifleri de şuanki . Bununla Birlikte yepyeni trend kemerli, volanlı ve altın işte  gümüş işlemeli tasarımlarda yepyeni sezonda yerini ediniyor . Tesettür gelinlik deyince akla iştirak eden önce ayrıntı türban bölümü oldu . Tesettürlü gelinliklerde türban en az gelinlik civarı mühimdir . İlk göze çarpan türban bölümü oldu . Gelinlik türbanı tamamıyla gelinlikten bir parça olarak seçilmelidir.

Gelinlik ile ilgisi olmayan tamamıyla ayrı bir parça benzeri gözüken türbanlar seçim edilmemelidir. Tesettür gelinlik modellerinde meydana geldiği benzeri türbanlarda da pekçok çeşitli tasarımlar yer alıyor . Çeşitli kumaş ve tasarımlardan meydana iştirak eden türbanlar dantel süslemeli, inci ve kaya süslemeli, güpürlü tüller, uyarı cazip yan süslemeleri ile karşımıza çıkıyor. 2015 sezonlarında tesettürlü gelinlikler hem bir tasarımlarıyla hem bir de türbanlarıyla çocuk kızların beklentilerini fazlasıyla yanıtlıyor . Yepyeni sezonda gelinlik dünyasında görücüye çıkan tesettürlü çağdaş gelinlikler çocuk kızların rüyalarını gerçekleştiriyor. İşte 2015’in harika tesettür gelinlik modelleri

Yukarıda beğendiğiniz veya yeni evlenecek çiftler varsa lütfen yorum bölümünden öneriler verebilirsiniz. Tesettür gelinlik mağazalarına giderek aynısını bulabilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top