İnternet

Swarm Hesap Silme (Resimli ve Detaylı Anlatım)

swarm-hesap-silme

Swarm Hesap Silme

Swarm Hesap Silme: Son zamanlarda adında sıkça söz ettiren swarm uygulaması ile yeri bildirerek, yakınınızdaki arkadaşlarınızı bulup onlar ile iletişime geçebilirsiniz. Arkadaşlarınızın nerede olduklarını merak ediyor veya bulunduğunuz yere hangi arkadaşlarınızı yakın bilemek istiyorsanız eğer bu uygulama aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında uzaklık mesafesine kadar öğrenebiliyorsunuz. Foursquare uygulaması ile daha önce yer bildirimi yapabiliyor, bulunulan yerlere tavsiye bırakabiliyorduk fakat daha sonra foursquare, check-in işini swarma devretti.

Swarm Nasıl Kullanılır?

Bu uygulamayı Foursquare hesabınız ile, mail adresinizle veya Facebook hesabınızla kullanabiliyorsunuz. Şayet daha önceden foursquare kullandıysanız, tekrar kaydolmanız gerek kalmadan o hesabınız ile giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamaya giriş yaptığınızda ekranın üst bölümünde 4 farklı sekme göreceksiniz. Bunların ilki, arkadaşlarınızın size ne kadar uzaklıkta olduğunu gösterir. İkinci sekmede, arkadaşlarınızın check-in yaptıkları mekanları görebilirsiniz ve beğenebilirsiniz. Üçüncü sekmede ise planlar yer almaktadır. Arkadaşlarınız ile buluşma ayarlamak için kullanabileceğiniz bu kısımda gideceğiniz yeri ve arkadaşlarınızı etkileyerek onları buluşmaya davet edebilirsiniz. Son yani dördüncü menüde ise profilinizi görebilirsiniz. Sizin yaptığınız check-in’leri, bildirimlerinizi ve arkadaşlarınızı bu kısmında takip edebilirsiniz. Profilinizin olduğu yere girdiğiniz zaman çeşitli butonlar ile karşılaşacaksınız.

Bunların yanında profil resminizin üstünde sıralı butonlar da sırası ile;

  • Arkadaş listesi,
  • Yer bildirimi,
  • Haritadaki konumlar,
  • Puan durumu,
  • Yer bildirimi yaparken eklediğiniz fotoğraflar,

bu bölümler görebileceğiniz şekilde ayrılmıştır. Son olarak bu uygulamanın ayarlar kısmı bulunuyor. Bu kısmında bildirimlerinizi yönetebilirsiniz. Bağlı uygulamaları ve şifrelerinizi hem görebilir hem de değiştirebilirsiniz.

Swarm Hesap Silme

Birçok kullanıcı hesabını silmek ister ancak bunu nasıl gerçekleştireceğini bilmez. Şayet uygulamadan sıkıldıysanız hesap silme işlemini web sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınızı sildiğiniz zaman Foursquare hesabınızı da silmiş olursunuz. Bu sebeple silme işlemi gerçekleştirmeden önce foursquare hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Daha aşağı size verilen hesap silme linkine tıklayın.

Swarm Hesap Silmek İçin Tıklayın.

Yukarıda verilen linkin yanında aşağıda size verilen resimden de yardım alabilirsiniz. Çıkan pencerede neden ayrılıyorsunuz gibi soru ile karşı karşıya kalacaksınız. Bu belirtmeniz gerekir.

Ekran Görüntüsü:

swarm-hesap-silme-resimli-anlatim

swarm-hesap-silme-resimli-anlatim

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top