İnternet

ShowTV Zahide Yetiş İletişim Bilgileri, [Sorularınızı Sorabilirsiniz]

Zahide Yetiş İletişim Bilgileri

zahide-yetis-iletisim-bilgileri

zahide-yetis-iletisim-bilgileri

Zahide Yetiş İletişim Bilgileri: Merhabalar, bugün’ki konumuz sağlık ve mutlu huzurlu yaşam programcımız Zahide Yetiş’e dilediğiniz sorularınızı bu makale altında toplayacağız. Bildiğiniz gibi Zahide Yetiş ShowTV’de sağlıklı yaşam tarzına sahip olmamız için çeşitli karışımlar yapmaktadır. Her gün Doktorlar gelip birlikte karışımlar yapmaktadır. Sizinde sağlık problemleriniz veya diğer Aile içi sorunlarınız varsa yorum bölümünden Zahide Yetiş’e bildirebilirsiniz. Birazdan aşağıda belirteceğimiz işlemleri yorum bölümünden yapmanız yeterli olacaktır.

 • Adınızı Soyadınızı Yazınız
 • E Posta adresinizi yazın @gmail/hotmail/vb.
 • Varsa web siteniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

ShowTV İletişim Numarası:

TELEFON: 0212 471 96 96

SHOW TV ZAHİDE YETİŞ’E GÖRÜŞLERİNİZİ VE SORUNLARINIZI YORUM BÖLÜMÜNDEN YAZABİLİRSİNİZ.REKLAM
5 Comments

5 Comments

 1. FATMA

  Aralık 23, 2016 at 9:30 pm

  Merhaba Zahide abla .9 haftalık gebeyim. Fakat hayatım biranda değişti.yataktan cıkamıyorum. Mide bulantısıyla yaşıyorum. Geçmiyor. 24 saat mide bulantım sürüyor. Hocamıza sorarmısınız ne yapmamı önerir? Serum alıyorum 4-5 güne bir zararlımı? Bulantının Önüne gecebilir miyim? Lütfen yardımcı olurmusun?

 2. AYŞEGÜL

  Aralık 23, 2016 at 9:31 pm

  merhaba zahide abla uzman dr. zafer akıncının önerdiği bir Iqup testi var bu eğitim 18 yaş üzerine veriliyor mu ve uygun bir meslek bulmak için kişilik testi ve Iqup testi bizim için yararlı olacağını söyledi bunları nerde yaptırabilirim

 3. Suzan

  Aralık 24, 2016 at 4:58 pm

  Merhabalar Zahide hanım benimde sorunlarım var. Sizinle 0212 471 96 96 nolu telefondan iletişimde bulunabilirmiyim. Sıkıntılarım var.

 4. Zeynep Çelik

  Şubat 12, 2017 at 11:40 am

  Merhaba Zahide abla benim annem 48 yaşında dizlerinde kireçleme var 1 dizini hiç kıramıyor baş parmağı nı da katlayamıyor dizleri oturup kalkınca çatır çatır ediyor herkes önceden doktora gitseydin düzelirdi diyor fizik tedavi gördü fayda etmedi .Ben 16
  Yaşındayım annemi bir kere bile yere dizini kırıp oturduğu nu görmedim eğer düzelme ihtimali varsa lütfen Allah rızası için banada yardım edin.

 5. İsim vemeyelim

  Şubat 24, 2017 at 9:50 am

  Ben alevi bir ailedenim. 8 senedir konuştuğum bir kız var. Onun ailesi benim ailem namaz kılmıyor diye benim ailem de karşı tarafla anlasamiyor. Ben şükür namazımi kılıyorum elimden geldigince. Bize bir akıl verir misiniz çok uğraştık ama olmuyor ve birbirimizi de seviyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top