Oyun

Pokemon Go Hilesi Çıktı, GPS Hile İndir

Pokemon Go Hilesi Çıktı, GPS Hile İndir

Pokemon Go Çıktığı andan itibaren dünya genelinde büyük bir ilgi gören Pokemon Go her yerden erişilmeye başlandı. Şuan Türkiye’de erişimi yok. Ama bunu apk indirerek Pokemon oyununa erişme imkanı bulunmakta. Bunun yanı sıra haberlere konu olması bu oyunun çok tutmasına neden oldu. Dünya genelinde sürekli oyun içinde zaman geçiren milyonlarca insan bulunmakta bu oyunun ne kadar tutulduğunu göstermekte.

Pokemon Go Oyunu Nasıl Bir Oyundur?

Pokemon yıllar önce aynı şekilde oynatılan çizgi filmleri ya da çizgi dizileri ile yıllarca gündemde kalan en güzel animasyonlardan biriydi. Şimdi de oyun ile aynı şekilde Pokemon izliyicilerini tekarardan yakaladı. Bu oyunu yaşlı genç herkes oynamaya başladı ve belli oluyor ki çok uzun süre boyunca bu böyle gidecek.

Pokemon Go Google Haritalardan yararlanarak etrafında bulunan yerlere göre rastgele pokemonları  dağıtan bir oyundur. Genellikle yeşil alanlarda daha çok pokemon yakalamakta. Bulunduğunuz konuma göre pokemonları yakalamak zorundasınız. Pokemon Çizgi filminde yer alan tüm pokemonlar güçlerine göre sınıflandırılmaktadır. Bu sınıflandırma ile yakaladığınız pokemonu bu şekilde çok güçlendirebilirsiniz. Pokemonlarda evrim geçirme olayı bulunmakta ve bu sayede daha güçlü bir hal almaktadır. Sizi temsil eden bir karakter bulunmaktadır. Bu karakter gps sayesinde konumuzu tespit ederek etrafınızda bulunan pokemonların görünmesini salar. Siz hareket ettikçe karakter de size göre hareket eder ve yönü değişir. Bir çok noktada pokemon topu ihtiyacınızı gidermeniz için istasyonlar bulunmaktadır. Bu istasyonlar sayesinde poke topu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bunun yanı sıra poke topu yanında farklı malzemeler de verilmektedir. Düşen bu malzemeler ile pokemonu geliştirebilirsiniz.

Pokemon Go GPS Hilesi

İnternette bir çok Pokemon Go hilesi çıkmaya başladı. Bunlardan biride GPS hilesi. Peki GPS hilesi nedir? GPS hilesi konumunuzu değiştirerek farklı bir yerdeymişsiniz gibi gösteren bir uygulama ya da programdır. Bulunduğunuz alanda eğer pokemon yoksa bu şekilde pokemon avına çıkabilirsiniz. Pokemon Go GPS hilesini indirmek için aşağıdaki linklere tıklamanız yeterlidir. Bu şekilde hileyi kurarak bulunduğunuz yerden tüm dünyayı gezebilirsiniz. Sizde bu şekilde oynayıp geliştirebilir ve arenada savaşlara katılabilirsiniz.

 REKLAM
1 Comment

1 Comment

  1. Mehmet

    Ağustos 9, 2016 at 12:38 pm

    Hileyi nasıl indirebilirim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top