Bilgi

Mason Olan Yabancı Ünlüler Kimlerdir?

Mason Olan Yabancı Ünlüler Kimlerdir

Mason Olan Yabancı Ünlüler Kimlerdir

Mason Olan Yabancı Ünlüler Kimlerdir: Uzun yıllardan bu yana aktif olarak çalışan Mason örgütü dünya genelinde oldukça fazla sayıya ulaşan üyeleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Özellikle geniş yapısı ve yüzden fazla ülkede aktif beş milyondan fazla Mason bulunuyor. Tüm bunları düşündüğünüzde kim bu Masonlar, Mason nedir gibi sorular aklınıza elbette gelmektedir. Özellikle teknoloji ile artık dünyanın her yerinden haberleri daha iyi şekilde alabildiğimiz için Mason olan ünlüler konusunda da oldukça fazla haber ile karşılaşıyoruz. Dünyanın en ünlü film yıldızları, şarkıcıları ve siyasetçileri Mason olarak karşımıza çıkıyorlar.

Bakış açımıza bağlı olarak önyargılı davranışlarımızdan uzak olmak adına birçok ünlü Masonluğunu gizlemekte. Daha önce de belirttiğimiz gibi bazı yıpratma çabaları yüzünden bu tip kamuflajlar yapılabiliyor. Ancak internette de bu konu ile ilgili artık birçok paylaşım olduğu için hemen deşifre olarak sanal ortamda diller düşüyorlar.

Son zamanların Mason olan yabancı ünlüleri gerçekten sizleri de şaşırtacak derecededir. Gerçek anlamda dünyaca üne kavuşmuş olan bu kişilerin ünlü olmadan önce mi yoksa ünlü olduktan sonra mı Mason oldukları gerçek anlamda kafaları kurcalayan ciddi bir sorudur. Ancak bilinmesi gereken şu ki Masonluk adayı ya da Mason olarak örgüte hizmet ettikleri kesinlik kazanmıştır.

Dünya genelinde fazlası ile güncel olan popüler ünlülerden Lady Gaga Mason örgütüne üye olduğu bilinen pop yıldızlarından. Özellikle onu deşifre eden ve internette dolanan ip uçlarına baktığınızda klip ve resimlerinde bulunan üçgen içinde ki tek göz, tamamen Masonluğun sembolüdür. Ayrıca aşırıya kaçan kıyafetlerinde sıklıkla kullandığı boynuzlar, bazen verdiği pozlarda Mason işareti yapması gibi birçok ibare onun Mason olduğunun en büyük kanıtları olarak görülmektedir.

JAJ-Z de bazı klip ve resimlerinde vermiş olduğu tek göz simgesi ile gerçek anlamda bizlere Masonluk sembolü yapmaktadır.

Christina Aguilera’da dünyaca mason olarak kabul edilen ünlülerden. Özellikle Bionic şarkısının ciddi bir transa girmenize neden olduğu söylentiler arasındadır.

Walt Disney’in 33. Derece bir Mason olduğu ise kesinlik kazanmış bir bilgidir.

Britney Spears, Justın Timberlake, Madonna, Kety Perry, Rihanna gibi bugün dünyaca tanınan ve kitleleri arkalarından sürükleyen birçok sanatçı dünya üzerinde Masonluk örgütüne üye olan güçlü isimlerin başında yer alıyor.REKLAM
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top