İnternet

League of Legends (Lol) Kaydol (Hızlı Anlatım)

League of Legends (Lol) Kaydol (Hızlı Anlatım)

League of Legends (Lol) Kaydol Merhabalar, değerli bilgiduzu.com ziyaretçileri bugün sizlere League of Legends yani kısacası lol oyununa nasıl kayıt olacağınızı ve hakkında yardımcı bilgileri vermeye çalışacağız. Öncelikle aslında çok kolay ve basit bir şekilde kayıt oluyor. Sadece bugün sizlere takıldığınız yerlere ve merak ettiğiniz yerlerde sizlere bilgi ve nasıl kayıt olacağınızı sizlere göstereceğiz. Hızlı bir şekilde hemen bir lol hesabına sahip olacaksınız. Biraz aşağıda sizlere lol oyunu hakkında bilgi vermeye çalışalım.

League of Legends (Lol) oyunu türkçe dili ile gençlerin oynadığı bir savaş oyunu olmak ile beraber çok’da sevilen bir oyun haline gelen bir oyundur. Canlı turnuvaları olup ve bir çok oyuncuya sahip olan bir online savaş oyunudur. Birazdan sizlere aşağıda lol kayıt olmanız için gereken bilgileri vereceğiz.

İlk olarak BURAYA TIKLAYIN.

Şimdi yukarıda’ki formumuz lol oyununa kayıt olmamız için kayır formudur. Birazdan bu forma nasıl üye olacağınız hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Umarım bir lol hesabına sahip olursunuz.

  • İlk olarak kendinize özgü bir kullanıcı adı oluşturmanız gerekmektedir. Örneği zaten resimde verdik. Hemen bir kullanıcı adı oluşturun ve diğer adıma geçelim.
  • Kimsenin sizin şifrenizi tahmin edemeyecek bir şifre oluşturun ve küçük büyük harfler ve Rakamların içereceği bir şifre oluşturun.
  • Oluşturduğunuz şifreyi lütfen tekrar diğer kutucuğa yazınız zaten üstünde yazıyor ve resimde sizlere gösterdik.
  • E Posta adresinizi yazın. Eğer e posta adresiniz yoksa lütfen buraya tıklayarak hemen bir eposta adresi alabilirsiniz.
  • Son olarak kullanım koşullarını kabul edip ve kaydol butonuna basıyoruz ve bir lol hesabınız oldu.

Eğer Anlamadığınız yerler varsa lütfen yorum bölümünden bizlere ulaşabilir ve merak edilen yerde sizlere yardımcı olabiliriz.REKLAM
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top