Güzellik

Kadın Saç Modelleri, Saç Renkleri 2017

Kadın Saç Modelleri, Saç Renkleri 2017[kkstarratings]

Kadın Saç Modelleri: Bayanların bir çok saç kesimi ve renkleri vardır. Her kadın aynı zevkte ve aynı saçı seçmez. Biliyorsunuz’ki son zamanlarda asimetrik saç modelleri pek çok yaygınlaşıp saç modeli kullanılmaktadır. Şimdi sizlere aşağıda asimetrik saç kesimi hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Asimetrik Saç Kesimi Hakkında Bilgi;

Saçınızın bir kenarı uzun bir kenarı ise kısa kesildiği zaman bu saça asimetrik saç kesimi denilmektedir. Yani farklı boylarda kesildiği zaman asimetrik bir yapıya sahip olur.

Asimetrik Saç Biçimleri Nelerdir?

Asimetrik saç bir çok şekilde uygulanabilmektedir. Saçlarınızın yanları bir yanı diğer yanı ise uzun yada saçınızın önü kısa arkası uzun şeklinde olabilmektedir. Arka ve ön bırakıldığı zaman bu saç çok iyi olup popüler olmaktadır. Aynı zamanda saçınızı tasarlayan kişiye’de kalmış bir iştir ve şimdi sizlere aşağıda asimetrik saç modellerini ve hangi saç daha popüler olduğuna dair bilgi vermeye çalışacağız.

asimetrik-sac-4

Yukarıda’ki gördüğünüz gibi bu saçımız asimetrik bir şekilde kesilmiş bir saç modelidir. Bu saç modeli çok tercih edilip ve yaygın kullanılan bir saç modelidir. Eğer saç keseceğiniz zaman özellikle iyi ve trend saç modellerinden haberdar olan bir berber seçmelisiniz’ki iyi bir saç şekli veya resimdeki saç şeklinin aynısı bir saç modeline sahip olmanız için berberiniz bu konuda çok önemli bir rol oynamaktadır.

asimetrik-sac

Yukarıda’ki saç gördüğünüz gibi aynı şekilde asimetrik bir şekil olarak kesilmiş ve ön saçı biraz daha uzun ve arkadan gelerek uzamaktadır. diğer yan tarafına bakarsak diğer kısım daha biraz kısa ve iyi bir görünüm’de diyebiliriz. Gördüğünüz gibi eğer kesmek istiyorsanız yan, arka ve ön gibi resimlerine bakarak saçınızı kestirebilirsiniz.

asimetrik-sac-6

Yukarıda’ki saçımız dalgalı bir görünüm almış durumdadır. Asimetrik bir şekilde kesilip fön çekilmiştir. Bu saç çok iddialı bir saç diyebiliriz.

 

Bu saçımıza bakarsak çok güzel ve yerinde kesilmiştir. Yukarıdan aşağıdaya doğru kesilmiştir. Arkası kısa ve ön tarafı uzundur.

asimetrik-sac1

Bu yazımızın sonuna’da gelmiş bulunmaktayız. Eğer yukarıda’ki saç modellerinden beğendiğiniz veya saçınıza uygulamak istiyorsanız ise lütfen dikkatli bir berber ve trend konulardan haberdar bir berber seçmek sizin için çok iyi ve mükemmel bir saç şekline sahip olabilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top