İnternet

Hotmail (Msn, Windowslive, Outlook) Gelen Kutusuna Nasıl Bakılır?

hotmail-msn-windowslive-outlook-gelen-kutusuna-nasil-bakilir

Hotmail (Msn, Windowslive, Outlook) Gelen Kutusuna Nasıl Bakılır?

hotmail-msn-windowslive-outlook-gelen-kutusuna-nasil-bakilir

hotmail-msn-windowslive-outlook-gelen-kutusuna-nasil-bakilir

Msn gelen kutusu, windowslive gelen kutusu, Outlook gelen kutusu Microsoft tarafından sağlanmakta olan bu üç (3) servisin postalarına Microsoft adresinden de ulaşabilirsiniz. Ancak bu hotmail sayesinde bu işlemi daha kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz de mümkündür. Bu paragrafın hemen sonuna belirtmiş olduğumuz linke tıklayarak Hotmail gelen kutunuza erişebilirsiniz. Link : http://www.hotmail.com Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra artık Hotmail servisi ile erişime hazır sayılmaktayız. Burada açılacak olan pencerede Hotmail tarafından şayet e-postanız yoksa hemen hotmail kaydol yazısına tıklayarak hesabınızı çok kolay bir şekilde oluşturabilir ancak bizim anlatmakta olduğumuz hotmail gelen kutusuna nasıl bakılır soru konusu sizi ilgilendiriyorsa bu durumu aşağıdaki maddeler ile izleyerek giderebilirsiniz.

  • Öncelikle http://www.hotmail.com/ adresine girdikten sonra açılmış olan sayfanın sağ kısmında postalarınızı görebilmeniz için öncelikle giriş yapmanızın istendiği yer olacaktır. Bu ekrana e-posta adresinizi ve hemen alt tarafındaki diğer kutuya ise şifrenizi yazmanız sonucunda postalarınıza bakmanız için gerekli tüm zemini oluşturmuş olacaksınız.
  • Gerekli bilgileri doğru bir şekilde ve eksiksiz girdikten sonra gelen mailleriniz için gerekli sayfa karşınızda olacaktır. Bu sayfada gelen kutunuz, silinmiş mailleriniz, spam olarak görülen postalarınız, kaydetmiş olduğunuz iletiler, mail adresinize ekli olan arkadaşlarınız da bulunmaktadır.
  • Ekranın sol köşesinde bulunan “hotmail gelen kutusu” yazısına tıkladığınızda gelen bütün iletilerinizi görebilir ve bunları okumaya başlayabilirsiniz.
  • Ayrıca okuduğunuz e-postaları kaydedebilir, taslaklayabilir ve bulunduğu klasörün içerisinden ayrı bir yere taşıyabilirsiniz. Hotmail, msn, windowslive, Outlook yalnızca uzantı olduğu ve bu uzantıların sahipleri ortak bir kuruluş olduğundan dolayı tek işlem ile bu servisleri aynı anda kullanabilmektesiniz. Yapamadığınız herhangi bir yer olursa bizimle irtibat kurmayı deneyiniz.

Hotmail Kaydolmak İstiyorsanız BURAYA TIKLAYIN.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top