İnternet

Gmail Kaydol, Gmail Hesap Aç

Gmail Kaydol, Gmail Hesap Aç

Merhabalar, Bugün sizlere “Gmail Kaydol, Gmail Hesabı Aç” yardımcı olacağız. Öncelikle Gmail Düya’nın en çok kullanılan E Posta servisidir. Aynı zamanda sadık kullanıcıları sahip olup ve kullanılmaktadır. Sabit bir arayüze sahiptir yani klasiktir ve sizlere Gmail kaydolmanıza yardımcı olacak bu konuyu yazacağız. Öncelikle Gmail Kaydolmak çok basit ve kolaydır. Ama daha önce hiç kullanmayan ve yeni öğrenen kişi için çok zor bir işlem olabilmektedir. Sizlere hiç zorlanmadan ve hiç uğraşmadan direkt olarak kaydolma linki ve resimli aynı zamanda resim altında açıklamalı yazımız ve videolu bir şekilde hemen hızlı bir şekilde üye olamanızı isteriz. Şimdi sizlere aşağıda vereceğimiz butona tıklayarak hemen gmail kayıt olabilirsiniz.

www.Gmail.com TIKLAYINIZ.!

Not: Linke Tıkladıktan hemen sonra aşağıda sizlere resimli olarak göstereceğimiz yerleri dikkatlice okuyun ve işlemleri aynı şekilde Gmail’in formuna doldurun.

gmail-kaydol-hesap-ac

gmail-kaydol-hesap-ac

Şimdi sizlere aşağıda Gmail’e kolayca kayıt olamanız için altta nasıl kayıt olacağınızı açıklayacağız.

  • İlk olarak kullanıcı adınızı ve soyadınızı girmelisiniz. Lütfen gerçek veya takma adınız’da olabilir. Sizlere önerimiz gerçek adınızı seçmenizdir. Çünkü eğer çalındığı zaman gireceğimiz doğru bilgiler sayesinde hesabınızı geri alma şansınız olacaktır.
  • En önemli kısmımız ise @eposta kısmıdır. Bir çok Gmail kullanıcısı bu nokta’da şaşırmaktadır. Sizi aydınlatmak için kısaca bir anlatalım: Eposta adresi oluşturmak aslında çok kolaydır. Eğer örnek vermek gerekirse: adinizsoyadiniz@gmail.com şeklinde yapabilirsiniz. Yada takma adınız @gmail.com şeklinde’de yapabilirsiniz. Aslında çok kolay ve basit bir işlemdir.
  • Kendinize bir şifre oluşturmalısınız. Lütfen kimsenin tahmin edemeyeceği ve kimsenin düşünemeyeceği şekilde yapmamalısınız. Örneğin: Qw@123< şeklinde yapabilirsiniz.
  • Oluşturduğunuz şifreyi lütfen tekrar altta’ki kutucuğa yazınız.
  • Doğum Tarihinizi ay/yıl/gün olarak düzenli bir şekilde girin eğer Youtuber olamak istiyorsanız yaş kısmı önemlidir.
  • Cinsiyetinizi seçin
  • Diğer Eposta adresinin yerine bir arkadaşınızın Eposta adresinizi o kutucuğa yazabilirsiniz. Eğer şifreyi unutma veya çalınma gibi bir durum olursa göndereceğiniz tek kullanımlık bir kod ile hemen geri alabileceksiniz.
  • Güvenlik kodunuzu doğrulayın ve hemen hesap oluştur kısmına tıklayarak gmail hesabınız hayırlı olsun 🙂

Eğer Takıldığınız yerler veya merak ettiğiniz sorularınız varsa lütfen bizlere yorum bölümünden yazarak sizlere en kısa zamanda sorularınıza cevap verebiliriz. Yada Teşekkür amaçlı yorum yazmanızı rica etmekteyim.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top