İnternet

Facebook Sayfa ve Profil Nasıl Doğrulanır?

Facebook Sayfa ve Profil Nasıl Doğrulanır?facebook-sayfa-ve-profil-nasil-dogrulanir

Merhaba değerli ziyaretçimiz bugün’ki konumuz Facebook sayfanızı ve kişisel kullandığınız hesabınızın profilini doğrulamanız için gereken bilgileri ve nasıl doğrulayacağınız hakkında bilgi veremeye çalışacağız. Öncelike sayfa veya kişisel hesabınızı doğrulamanız için belli bir şartlar bulunmaktadır. Eğer bu şartlar sizlere uygunsa sizde hemen hesabınızı doğrulayabilirsiniz. Doğruladığınızı anlamak içinde daire içinde mavi renkte “V” işareti ile hesabınız sizin tarafından doğrulanmış olduğun anlayabileceksiniz. Hemen şimdi kimler facebook sayfasını veya kişisel hesabını doğrulayabilir hemen sizlere açıklayalım.

Kimler Facebook Hesaplarını Doğrular?

Facebook sayfanızı veya kişisel hesabınızı doğrulamanız için bir çok farklı kriterlere uygun olmanız lazımdır. Facebook sayfanızı doğrulamanız yada kişisel hesabınızı doğrulamak istiyorsanız ünlü veya farklı bir alanda tanınmış olmanız lazımdır. Facebook bu kriterlere bakarak hesabınızı doğrulamnız için yardımcı oluyor. Ama eğer dediğim krtierlerde hiçbirinde yoksanız kesinlikle hesabınızı doğruluyamazsınız. Şimdi sizlere hesabınızı nasıl doğrulayacağınız hakkında bilgi vereceğiz.

Facebook Sayfamı – Hesabımı Nasıl Doğrularım?

Hesaplarınızı doğrulamanız için bazı bilgiler istenmektedir. Hemen sizlere ne tür bilgiler istendiği hakkında bilgi ve maddeler halinde sıralayalım.

  • Kimlik bilgileriniz
  • Telefon numaranız
  • size farklı bir çeşit sorularda sormaktadır.

Yukarıda’ki dediğim bilgileri giriniz ve girdikten sonra hesabınız incelenmeye alınacak. Eğer yukarıda saydığım krtierlerde varsanız hemen hesabınız doğrulanıp daire içinde bir “V” işareti gelecektir. Herhangi bir ücret yoktur kesinlikle ücretsiz bir şekilde yapacaksınız. Bu konumuzun sonuda’a geldik umarım sizlere yardımcı olduk sizlere kolay gelsin bidaha’ki konumuz ile görüşmek dileğiyle hoşçakalın.REKLAM
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top