Facebook Gizlilik Ayarları Nasıl Yapılır?

Facebook Gizlilik Ayarları Nasıl Yapılır?

Merhabalar, bugün sizlere facebook gizlilik ayarlarını nasıl yapacağınızı ve kişisel facebook hesabınızda kimler sizin bilgilerinizi öğrenmesini istiyorsanız facebook gizlilik ayarlarından sizlere yapmanız için yardımcı olacağız. Öncelikle facebook gizlilik ayarları çok çok önemlidir. Bu yüzden bu ayarları sizler için hepsini kontrol edeceğiz. Kimler sizin bilgilerinize ulaşabileceğini öğrenin. Hemen sizler resimli anlatımlar yaparak Facebook gizlilik ayarlarını yapmanıza yardımcı olalım.

facebook-gizlilik-ayarlari

facebook-gizlilik-ayarlari

  • İlk olarak Facebook Hesabınıza Giriş Yapıyorsunuz.
  • Daha sonra Facebook’tan çıkıp yaptığımız butonun solunda “Gizlilik Ayarları” paneli bulunmaktadır.
  • Gördüğünüz gibi bir çok gizlilik bu bölümde bulunmaktadır.
  • Bu arayüzde gördüğünüz gibi kim sizle iletişim kurabilir ve farklı farklı gizlilikler mevcuttur.İstediğiniz gizliliği bu panelde yapabilirsiniz.
facebook-gizlilik-ayarları-nasıl-yapılır

facebook-gizlilik-ayarları-nasıl-yapılır

Yukarıda’ki resimde en altta diğer gizlilikleri gör linkine tıklıyoruz ve yukarıda gördüğünüz resimde tüm gizlilik ayarlarını bulabilme şansınız vardır. Bu sayfaya gitmek istiyorsanız BURAYA tıklayabilirsiniz. Bu sayfada tüm gizlilik ayarlarınızı kontrol edebilir ve yeniden düzeltme şansınız vardır.

Eğer bu makalemizde merak ettiğiniz yerler varsa, veya yapamadığınız gizlilik ayarı varsa lütfen bizlere yorum bölümünden iletişim kurmanızı veya sağlamanızı istiyoruz. Sorunlarınızı çözmek bizler için mutluluk vericidir. İyi Günler.

Share Button