Kişisel Bakım

Erkek Saç Modelleri 2017 Saç Şekilleri

Erkek Saç Modelleri 2017 Saç Şekilleri

Erkek saç modelleri her sezon bütün ürünlerde olduğu saç modası veya saç bakım ürünlerinin farklı bir boyut kazındığını fark etmekteyiz. Bunun yanı sıra yeni saç modelleri ve isimleri bir anda çıkmakta ve bu saç tarzı bir çok insan tarafından benimsenip tarz haline gelmektedir. Saç erkeğin makyajı olması nedeniyle bunu sağlıklı ve canlı tutmak ayrıca önemlidir. Saç sağlığı için gereken önemi alarak bu sayede saç modellerini sıkıntısız bir şekilde deneyebilirsiniz.

Erkek saç modelleri 2017 yılında doğru yeni şekiller ve tarzlar oluşmaya başladı. Her sezon gibi yine kısa saçlar, sade saçlar daha popüler halde. Bu aslında bir yandan saçın sürekli sağlıklı kalabilmesi için güzel bir yöntem. Eğer uzun saç seviyorsanız alt kısımda bir birinden farklı saç modellerini görebilirsiniz. 2017 yılında yine göreceli olarak futbolcular veya sanatçıların yapacağı değişiklikler bir çok insanda yeni tarzlar veya şekiller oluşturacaktır. Bunları yapabilmek aslında biraz da kendi dalında uzmanlaşmış berber, kuaförlerin elinde.

Eğer saçınıza yeni bir şeyler uygulamak istiyorsanız önce bir uzman kuaföre danışın. Eğer saçınız ince yumuşak ise bazı saç modelleri iyi gitmeyebilir. Bu yüzden saç şekillendirici ürünlerden yararlanarak saçlarınıza şekil verebilirsiniz. Ayrıca saç modeli uygularken kulak payı hesaplanmalı cıvıtmayacak şekilde uygulanmalıdır. Kulak eğer fazla dışarıda ise bunu belli ettirmeyecek saç modelleri yapılmalıdır. Aynı zamanda alnın geniş veya dar olduğunu hesaplayarak saç kesilmelidir. Eğer alnınız geniş ise saçın önü çok az kesilmelidir. Eğer alın dar ise kaş ise alnın bitimi hesaplanarak kısa kesilmelidir ki alın biraz açılsın.2017 saç modelleri veya tarzları yabancı ünlülerin, yabancı futbolcuların fazla göz önünde olması saçların şekillenmesini en çok etkileyen nedenlerden biridir.

Yeni saç modeli uygularken kafa yapısını hesaba koyarak saç kesmeniz gerekmektedir. Her insanın kafa yapısı farklı olduğu için her saç modeli veya saç şekilleri yakışmaz. Bunun için saçınızı kestirirken kafa yapısını kötü biçimde görünmemesi için uygun bir saç şekli kesilmelidir. Ayrıca saçlarınızın sağlıklı kalması için bakımını eksiksiz yapmanız gerekmektedir. Yaz ayında farklı bir bakım, sonbaharda farklı, kışın ise çok daha farklı bakım yapmanız gerekmektedir. En çok yaz ve kış aylarında saçlar yıpranır. Bu yüzden saçlarınızın bakımını yapınız.

2017 SAÇ MODELLERİ

4 Comments

4 Comments

 1. Sudenaz

  Eylül 21, 2016 at 9:10 pm

  Yazınızı zevkle okudum, çok güzel hazırlamışsınız. Elinize sağlık.

 2. Taha

  Eylül 26, 2016 at 9:28 pm

  Teşekkür ederim. Güzel saç stili buldum bana yakışacak diye düşünüyorum. Ama bunu yapmadan önce bir kaç kuaföre danişsam iyi olacak.

 3. Okan

  Eylül 27, 2016 at 10:23 am

  Adamsın admin. Güzel saç modelleri var. Ellerine sağlık çok iyi bende bu modellerden birini denemek istiyorum yardımcı olurmusun. Yuvarlak yüze sahibim sence hangisi bana daha çok yakışır

  • admin

   Eylül 27, 2016 at 11:09 am

   22. sıradaki saç modeli size yakışabilir diye düşünüyorum. Tavsiye üzerine bu saç modelini deneyebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top