İnternet

Email Kaydol, E Posta Aç

email-kaydol-e-posta-ac

Email Kaydol adlı makalemizi bugün sizlere yazacağız. Artık bu devirde herkes teknoloji ile tanışmak zorundadır. Bildiğiniz gibi bu devir kısacası Teknoloji devridir. Eğer yeni tanışmaya çalışıyorsanız bir E Posta hesabınız olması zorundadır. E Posta adresi almak çok basit ve ücretsiz olmak üzere her kişi en az 1-2 mail hesabı alabilmektedir. Aynı zamanda ücretsiz bir şekilde Emil Aç işlemi gerçekleştirebilir hemen kendinize bir email hesabı alabilir ve kullanabilirsiniz.

Sizlere bir çok mail sitesi ücretsiz email hesabı vermek istemektedir. Bu mail siteler şunlardır: Yahoo, Gmail, Mynet, Yandex, gibi diğer bir çok email siteleri’de bulunmaktadır. Eğer Sizde bir mail hesabı almak istiyorsanız aşağıda’ki linke tıklayarak hemen bir Mail hesabı sahibi olabilir gönlünüzce kullanabilirsiniz. Aşağıda sizlere Dünyaca ünlü bu e posta siteleri size tanıtıp e posta adresi almanız içinde resimli anlatımlar yapacağız.


Gmail (Mail) : Gmail bildiğiniz gibi google’nin ücretsiz olarak hizmet verdiği e posta sitesinden biridir. 2gb’lık bir alan sunup ve üst paketinide satın alabilirsiniz. üst pakette 20gb bir alan bulunmaktadır. Eğer sizde gmail sitesinden ücretsiz olarak e posta adresi almak istiyorsanız. BURAYA TIKLAYIN.


Msn/Hotmail/Outlook (Mail) : Msn bildiğini gibi microsoft’un ücretsiz olarak kullanıcılarına hizmet verdiği bir e posta web sitesidir. Herkes tarafından ücretsiz bir şekilde kullanılabilir ve web sitemizde sizlere resimli ve videolu anlatımlar yaptık hemen sizde deneyin ve hızlı bir şekilde hotmail kurun. msn kaydolmak istiyorsanız BURAYA TIKLAYIN.


Yandex (mail) : Bildiğiniz gibi yandex Türkiye üzerinde çok büyük yatırımlarda bulunmuştur ve çok kısa sürede Türkiye’de tanınmış bir arama sitesidir. Bu site (yandex) arama motoru olduğu halde kullanıcılarına e posta adresi’de vermektedir. Eğer sizde Yandex web sitesinde e posta adresi almak istiyorsanız lütfen BURAYA TIKLAYIN.


Merak ettiğiniz yerler ve hakkında daha detaylı yardım istiyorsanız bizlere yorum bölümünden görüşlerinizi bildirin.

Kaynak: http://mailkur.info/email-kaydol-e-posta-kaydol/

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top