Biyografi

Cansel Çördük Kimdir?

cansel-corduk-kimdir

Cansel Çördük Kimdir?

cansel-corduk-kimdir

cansel-corduk-kimdir

Cansel Çördük Kimdir, hayatı ,biyografisi yaşı kilosu güzeller güzeli yarışmacı ile ilgili tüm detaylar bu haberde..

Gün geçmiyor ki yepyeni bir yarışma ortaya çıkıp insanların gönlünde taht kurmasın.Tabi her yeni sevilen yarışma beraberinde sevilen yarışmacılarıda meydana getiriyor ve insanlar kalplerine kazınan bu yarışmacıları daha yakından tanımak istiyorlar.Kısmetse olur yarışmasının Cansel’i de o yarışmacılardan biri.

Antalya doğumlu 20 yaşındaki genç yarışmacı İstanbul’da yaşıyor.Kültür Üniversitesinde İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisi.Kahveringi ve güzel gözlere sahip olan Cansel Çördük 1.75m boyunda ve 57 kilo. Terazi burclu güzel sempatik bir karaktere sahip.

Kanal D ekranlarında yayınlanan sevilen  yarışma programı Kısmetse Olur’da bilindği gibi 7 kadın ve 7 erkek yarışmacı evlenmek istedikleri eşlerini bulabilmek amacıyla programa başladılar.Cansel bir süre yarışmacılardan Erdem ile yakınlık kursa da uzun bir süredir Eser ile ilişkileri var ve görünen o ki emin bir şekilde ilerliyorlar. Bu sempatik ikili yarışma içerisindeki en sağlam çift gibi görünse de yarışmada bir gün bir diğer günü kesinlikle tutmuyor bu yüzden ilişkilerinin akibeti hakkında bir varsayımda bulunmak oldukça güç bir durum.

Bazı haber sitelerinde Cansel Çördük’ün aynı zamanda kast ajanslarına bağlı oyuncu olarak çalıştığı ve Çılgın Dersane serisinin filmlerinden birinde ufak bir rol aldığı haberleri son zamanlarda gündemi meşgul etmekte. Güzel yarışmacının durumu hakkında güncel bilgilere ulaştıkça sizlerle paylaşacağız.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top