İnternet

Blog Nasıl Açılır? En İyi Blog Siteleri

Blog Nasıl Açılır?

Blog Nasıl Açılır: Bugün sizlere ücretsiz olarak en iyi blog sitelerinden nasıl bir blog açacağınızı ve alacağınızı anlatacağız. Öncelikle sizlere ücretsiz olarak blog açmanız için bir çok site yardımcı olmaktadır. Ama bugün sizlere en iyi ve en kullanışlı blog sitelerini web sitemizde tanıtacağım. Tanıtacağım blog sitelerden’de para kazanma şansınız vardır. Açacağınız blog ile sürekli güncel ve online olarak makaleler yayınlayarak istediğiniz veya bildiğiniz reklam ajanslara başvurarak kendinizi bir ek iş yapabilme şansına sahipsiniz. Yada kişisel olarak açmak istiyorsanız sizlere en iyi blog sitelerini web sitemizde tanıtacağız. hemen aşağıda sizde en iyi blog siteleri ile tanışın.

En İyi Blog Siteleri:

Blogger.com: Blogger sitesi google’nin ücretsiz olarak kullanıcılarına sunduğu bir sistemdir. Blogger’a kayıt olarak istediğiniz kadar ücretsiz bir şekilde blog açabilirsiniz ve bu bloglardan’da para kazanma şansınız vardır. Nasıl mı? açacağınız blogger siteyi güncel olarak makaleler yayınlarsanız, belli bir süre sonra ziyaretçi olursa Google Adsense başvurarak sizde hemen kendinize bir ek gelir sağlayabilirsiniz. Eğer blog sitesi açmak istiyorsanız kesinlikle blogger.com sizlere tavsiye ederim.

Blogcu.com: Blogcu ise oda blogger gibi bir blog sitesi açabileceğiniz bir sistemdir. Sizlerde hemen blogger.com’a kayıt olarak bir blog sitesi açabilirsiniz. Bu web site Türkler tarafından geliştirilmiştir. Çok güvenilir ve sağlam bir blog sitesidir. kolay ve klasik bir arayüze sahiptir. Hemen kayıt olup kendi blogger sitenizi oluşturun.

WordPress.com: WordPress dünyaca ünlü bir sistemdir. Çok kaliteli ve milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Preminium özelliği sahip olmakla birlikte kullanıcılarına blog için ücretsiz olarak bir panel sunmaktadır. Eğer blog açmak istiyorsanız kesinlikle wordpress sizin blog siteniz için çok uyumlu olur. Birbirinden güzel blog temalarıyla ve ücretsiz olarak sunduğu özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Yukarıda merak ettiğiniz ve sizin tavsiye edebileceğiniz blog siteleri varsa yeni blog açabilecek kullanıcılara tavsiye edebilirsiniz.

Kaynak: http://www.nasilacilir.gen.tr/internet/blog-nasil-acilir.html Teşekkürler.REKLAM
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top