İnternet

Bimcell Bedava Dakika Paketleri, Bimcell Kart Paketleri

bimcell konuşma paketi sorgulama bimcell konuşma paketleri iptali pttcell konuşma paketleri bimcell dakika sorgulama

Bimcell Bedava Dakika Paketleri

BİMcell son zamanlarda sunduğu bedava paketler ile adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır. Farklı hediye kampanyalarını da devreye alarak müşteri memnuniyeti sunan operatör üzerinden bedava dakika paketi konusunda sizler için bir yazı dizisi hazırladık. Yazımızın devamında yapmanız gereken uygulamaları görebilir ve operatörün hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.Bimcel bedava dakika paketleri arasında en çok kullanılan 250 dakikalık hediye paketidir. Bu pakete sahip olmak için ‘250DK’ yazarak 4551’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Bu işlemden sonra hattınıza 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 250 dakika yüklenecektir.

Bimcel bedava dakika paketleri bu atılımı sayesinde son zamanların en çok konuşulan operatörü olmuştur. Her geçen gün artan kullanıcı kitlesi sayesinde kampanyalarına devam etmekte ve ekonomik duruşu sayesinde tercih edilmektedir. Bunun yanında internet ve SMS kampanyalarının da var olduğunu söyleyebiliriz. Müşterilerine her zaman destek veren ve müşteri memnuniyetini de sağlayarak hizmetlerine devam eden BİMcell, internet sitesi üzerinde de birçok kampanya hakkında bilgi aktarmaktadır. Operatörün müşteri hizmet numarası olan 444 4 551’i arayarak da bilgi alabilirsiniz.

İletişim sektöründeki atılımlarıyla dikkat çeken BİMcell sunduğu Bimcel bedava dakika paketleri ile birlikte kullanıcı kitlesini de artırmış ve çalışmalarına da devam etmiştir. Diğer operatörlere göre çok daha ekonomik olduğunu söyleyebiliriz. Hattınızı bu operatöre henüz taşımadıysanız en yakın BIM mağazasına gidebilir ya da www.bimcell.com.tr üzerinden işlem yapabilirsiniz. Sunduğu kampanyalar sayesinde kullanıcıları memnun eden ve şebeke sorunu yaşatmadan pratik bir hat olma özelliğini de beraberinde sunan BİMcell ile özgürce muhabbet edebilir ve sevdiklerinizle iletişim kurabilirsiniz.

Operatörün internet sitesini de ziyaret edebilir ve bu konuda daha birçok bilgiye kısa sürede ulaşabilirsiniz. Farklı kampanyaların da bir arada sunulduğu BIMcell operatörünün müşteri hizmetleri de sizlere yapmanız gereken işlemler hakkında detaylı bilgileri sunacaktır. Hattınızı operatöre taşıyarak rahat bir iletişim kurmak istiyorsanız, herhangi bir sorun yaşamadan ilgili operatör ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Vakit kaybına gerek duymadan hemen hattınızı BİMcell’e taşıyarak bedava dakika paketlerinin kullanımına başlayabilir ya da internet ve SMS uygulamalarından da faydalanabilirsiniz. Birbirinden farklı kampanyauygulayan BİMCell cebinizin dostu olacak.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top