Biyografi

Berk Cankat Kimdir?

Berk Cankat Kimdir?

berk-cankat-kimdir

berk-cankat-kimdir

Berk Cankat Oynadığı Diziler Nelerdir? Kaç yaşında? Hangi okuldan mezun? Boyu ve kilosu kaç? Kısacası Berk Cankat hakkındaki herşey haberimizde..

Memleket olarak Ankara doğumlu yakışıklı oyuncu 9 mayıs 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümününden mezun olan Berk Cankat ”Akedemi 35 Buçuk ” adlı sanat evinde özel olarak oyunculuk eğitimi almıştır.

Berk Cankat ‘ın oynadığı diziler e gelecek olursak.Televizyon dünyasına ilk adımı Fox TV’de yayınlanan ”Sana bir Sır Vereceğim” isimli diziyle olmuştur bu dizide Savaş adlı karakteri canlandırmıştır. 2014 yılında Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerini paylaştığı ”Medcezir” dizisinde iki bölüm konuk oyuncu olarak Cem karakterini canlandırmıştır. Üst üste artan oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyuncu, Haziran 2014 de başlayan “Güzel Köylü” adlı dizide  Gizem Karaca ile paylaştığı başroldeki “Cemal” karakterine hayat verdi.

Tiyatro da ilk yıllarında kızıl ötesi aydınlık adlı oyunda  civan canova’nın ayrıca otobüs adlı oyunda vahide gördüm’ün asistanlığını da üstlenmiştir.

İnstagram ve twitter hesapları ( @berkcankat ) üzerinden oldkça fazla takipçi sayısı olan Berk Cankat bu popülerliğini  yakışıklılığı ve iyi oyunculuğuna borçlu. Yakışıklı oyuncu 1.85 boyunda be 75kg ağırlığında. Şu anda(2016) 31 yaşına girmiş bulunmakta.REKLAM
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top