Biyografi

Bahar Candan Kimdir?

Bahar Candan Kimdir

Bahar Candan Kimdir?

Bahar Candan Kimdir

Bahar Candan Kimdir

İşte Benim Stilim Bahar Candan Kimdir?, İşte Benim Stilim isimli yarışma 6.sezonu ile 8 şubat pazartesi gününden itibaren Tv8 ekranında yeniden başladı. Yeni sezonunda yeni yarışmacılar ile tam gaz bıraktığı yerden devam etmekte olan İşte Benim Stilim bakalım kaybetmiş olduğu izleyici oranını yeniden kazanabilecek mi? Yeni sezonunda işte benim stilim yarışmasında yarışacak isimlerden bir tanesi de Bahar Candan. Bahar Candan eski sezondaki işte benim stilim şimdilerde ise Survivor yarışmasındaki Nihal Candan’ın kız kardeşidir. Daha önceki sezonda ise işte benim stilim yarışmasında Nihal Candan’ın şovunda yer almıştı. Bu sezon ise işte benim stilim yarışmasında başarıya ulaşmaya çalışacak… Şimdi gelelim Bahar Candan kimdir?, kaç yaşındadır? Gibi soruları cevaplamaya. İşte Candan’ın kısaca hayatı…

Bahar Candan Kimdir?
Bahar Candan’ın Yaşı: 18
Bahar Candan’ın Boyu: 1.70 Cm
Bahar Candan’ın Kilosu: 67 Kg.

Bahar Candan 18 yaşında genç bir hanım. Üniversite okumakta olan Bahar Candan Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.
Avukat olmak isteyen genç yarışmacı İşte Benim Stilim yarışmasına katılma amacını ise kariyeri boyunca egolarını düzgün bir şekilde törpülemek olduğunu belirtiyor. Bahar Candan ayrıca sıkı bir Miley Cyrus hayranıdır. İşte benim stilim yarışmasında daha önceden yarışan ablası Nihal Candan gibi başarılı bir performans gösterebilecek mi? Bunu zaman geçtikçe öğreneceğiz.

Bahar Candan’ın İnstagram Hesabı: @onlybaharcandan

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top