İnternet

Avea Bedava Sms 2017

Avea Bedava Sms 2017

AVEA operatörü bedava internet sağlamasının yanında şimdi de bedava SMS uygulamasıyla dikkat çekiyor. elişmiş alt yapısı sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamaya devam eden AVEA, bu konudaki deneyimlerini tamamen kullanıcılarına sunmaya devam etmektedir.

AVEA Bedava SMS Paketi yapmak için dilerseniz ‘DENEME’ yazarak Avea içine 500 SMS alabilirsiniz. Oluşturduğunuz mesajı 5555’e ücretsiz olarak göndermeniz yeterli. Anında hattınıza yüklenecek bu paket ile birlikte SMS kullanımı yapabilir ve AVEA’nın ayrıcalıklı dünyasından faydalanabilirsiniz. Özellikle de AVEA hattına geçişlerde çok farklı kampanyaların da sizleri beklediğini söyleyebiliriz. Bu konuda müşteri memnuniyetini sağlayarak sizlere yardımcı olan operatörün müşteri hizmetleri

üzerinden de gerekli desteği alabilirsiniz. Diğer operatörlere göre daha çok bedava kampanya sunan operatörün AVEA Bedava SMS Paketi sayesinde rahatlıkla AVEA içerisinde mesajlaşabilirsiniz. Son zamanlarda SMS kullanım oranı arttığı için operatör de bu durumu müşterilerinin lehine çevirmek adına işlemlerine başlamıştır.

AVEA operatörünün resmi web sitesine girerek de yapmak istediğiniz farklı paketler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Son zamanlarda bedava internet ve bedava konuşmanın yanında şimdi de AVEA Bedava SMS Paketi sunan operatör, oldukça hızlı bir veri tabanı kullanmakta ve %100 müşteri memnuniyetini de sağlayabilmektedir. Bu açıdan yapmanız gereken tek şey operatörünüzü kullanmak ve sunmuş olduğu kampanyalardan da faydalanmaktır. Özgürce kullanım yapacağınız tüm konuşma paketleri sizlere anında tanımlanır.

Bu kampanyanın yanında AVEA’da istediğiniz bir tarifeye geçtikten sonra ilk 3 ay ücretsiz olarak hem SMS, hem dakika hem de internet kazanabilirsiniz. Yine aynı şekilde ‘DENEME’ yazarak ve 5555’e göndererek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Paketin kullanım süresi ise 1 aydır ve Haziran 2016 yılına kadar geçerli olmaktadır. Yapmanız gereken şey bu kadar basitken, operatörünüzün sağladığı imkânlardan bu şekilde yararlanarak hizmet alabilirsiniz.

Farklı operatörlere nazaran daha çok bedava kampanya sunan AVEA ile tanışarak kullanım yapmaya başlayabilirsiniz. 3 ay boyunca kullanacağınız bu paketi, telefonunuza gelecek onay mesajından sonra kullanabilirsiniz. AVEA operatöründe hızlı ve sorunsuz bir iletişim sağlamak için tercih edeceğiniz bu uygulama sizi memnun edecek ve sevdiklerinize rahatça ulaşabilmenizi sağlayacaktır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top