İnternet

AVEA Bedava İnternet Paketi 2017

AVEA Bedava İnternet Paketi 2017

AVEA Bedava İnternet Paketi 2017: AVEA operatörü son zamanlarda bedava paketler sunarak müşterilerin memnun etmeye devam ediyor. Sadece internet paketi de değil; SMS ve dakika paketleriyle de müşteri memnuniyetini sağlayarak kullanıcılarına harika bir imkân sunuyor.

AVEA Bedava İnternet Paketi yapmak için ‘1GB’ yazarak 5555’e göndermeniz yeterlidir. Bu sayede gelen paketinizi dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak her yöne 1000 SMS, 1000 DK ve 1 GB internet için de ‘ÜCRETSİZ HERYÖNE’ yazarak yine 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır. AVEA operatörünün AVEA Bedava İnternet Paketi sayesinde özgürce internet girişi yapabilir ve çok hızlı bir alt yapı sayesinde 1 ay boyunca kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Bilindiği üzere akıllı cihazlar üzerinden internet kullanımı artık son zamanlarda yaygınlaşmıştır. Bu durum kullanıcıları için tam bir avantaj haline geliyor.

Sürekli internet üzerinden işlerini takip eden ve mobil internet sayesinde bulunduğunuz her yerde gündemi takip edebilmek adına internete  ihtiyacınız bulunuyor. AVEA operatörü de bu gereksinimi kolaylaştırmak adına sunduğu AVEA Bedava İnternet Paketi sayesinde müşterilerinin %100 memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. Daha önceki zamanlarda da sunduğu bedava paketler ile dikkat çeken operatör, şimdiler de internetsiz bir zamanın geçmediğini bilen kullanıcılarına özel bedava internet paketi ile gündeme geliyor. Bu paketin kullanılması için bazı şartlar da bulunuyor.

Örneğin bir TTNET abonesi olmanız gerektiği gibi. Hem AVEA hattınız var hem de TTNET abonesiyseniz belirli bir kotaya kadar bedava internet kullanım hakkınız olduğunu unutmayın. Yaşayacağınız sorunlarla ilgili de AVEA müşteri hizmetleriyle görüşmeniz yeterli olacaktır. Operatörünüzle ilgili her konuda destek alabilir ve bedava kullanım yapmak için sahip olmanız gereken şartları kontrol edebilirsiniz.

AVEA operatörünün sunduğu bu hizmet ile birlikte son zamanların en hızlı internetini kullanabilir ve dilediğiniz her yerde internete giriş yapabilirsiniz. Gelişmiş alt yapısı sayesinde müşterilerine bu konuda her zaman destek olan AVEA, bedava konuşma ve SMS haklarıyla da sizleri mutlu etmeye devam ediyor. Hattınızı AVEA’ya taşımak için de herhangi bir AVEA cep şubesine gidebilir ve farklı paketlerden de yararlanmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top