İnternet

AVEA Bedava Dakika Paketi 2017

AVEA Bedava Dakika Paketi 2017: AVEA operatörü müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına bedava paketleriyle son zamanlarda adından sıkça bahsettirmektedir. Bu konuda diğer operatörlere göre bedava kampanyaları konusunda daha çok yardımcı olmaktadır.

AVEA Bedava Dakika Paketi almak için sizlere farklı alternatifler sunacağız. Bunlar arasında ilk 3 ay için ücretsiz olarak AVEA içine 500 DK, 500 SMS ve 500 MB internet hakkı kazanmak için ‘DENEME’ yazarak 5555’e mesaj göndermeniz yeterlidir. Dilerseniz bedava 50 DK almak için ‘PAKET’ yazarak 9090’a gönderebilirsiniz. 100 DK kazanmak için de mesajı 2 kez gönderebilirsiniz. AVEA Bedava Dakika Paketi arasında ücretsiz 2000 DK almak isteyenler ise ‘MILYON’ yazarak 3527’ye gönderim sağlayabilir. Bu sayede bedava dakikalar hattınıza yüklenecek ve konuşmaya başlayabileceksiniz. Son olarak AVEA ücretsiz olarak 1000’er olacak şekilde SMS, internet ve dakika kazanmak için ‘ÜCRETSİZ HERYÖNE’ yazarak 5555’e mesaj göndermeniz yeterlidir. AVEA operatörü üzerinden yaşayacağınız kampanya sorunları için yine AVEA müşteri hizmetlerini arayarak destek alabilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz. Son zamanların en çok bedava kampanya sunan operatörü olarak bilinen AVEA, bu konudaki hizmetlerine devam etmekte ve kullanıcılarını yararlandırmayı sağlamaktadır.

Yine bu sayede %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak öteki operatörlerin önüne geçen ve neredeyse her ay farklı bir bedava kampanya sunan operatörün işleyişi bu şekildedir. AVEA Bedava Dakika Paketi ile birlikte sevdiklerinizle doya doya konuşabilirsiniz. Operatörün çok yönlü bir hizmet sunması da birçok kullanıcıyı AVEA’ya geçirmiş ve kullanıma devam ettirmiştir. Hala bu operatörde değilseniz yapmanız gereken tek şey bir AVEA cep bayisine giderek işlemlerinizi tamamlamaktır. Detaylı bilgiler ise yine operatörün resmi internet sitesinde mevcuttur.

AVEA bedava dakika paketleri sayesinde neredeyse sınırsız bir şekilde görüşmeler yapabilecek ve bu sayede konuşma özgürlüğünüzü de sağlayabileceksiniz. Zaten operatörün müşterilerine yönelik çalışmaları sürekli bu yönde ilerlediği için, %100 müşteri memnuniyetini de sağladığını söyleyebiliriz. Bedava paketlerden yararlanmak için yapmanız gerekenler bu şekildedir. AVEA’yı tercih ederek daha birçok alanda bedava görüşmeler yapabilir ve hatta SMS ve internet konusunda da sürekli destek alabilirsiniz.REKLAM
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top