İnternet

Android Video İndir, Android Mp3 Nasıl İndirilir?

Android Video İndir: Androidlere Video Nasıl İndirilir? Android cihazlar, pek çok telefon ve tablet sahipleri tarafından tercih edilen en kullanışlı işletim sistemlerinden bir tanesidir. Android telefonlar pek çok uygulamanın kolay bir şekilde telefonlar ve tabletler üzerinde kullanılması açısından etkili olmaktadır. Pratik kullanımından başka, birçok oyunun kolay bir şekilde oynanmasına ayrıcalık tanımaktadır.

Bundan başka da bu işletim sistemine sahip olan telefonlarda film izleyebiliriz, müzik dinleyebiliriz farklı uygulamalar ile Android uyumlu telefonlarımızı kişiselleştirebiliriz. Android kökenli olan bütün telefon ve tabletlerin bir diğer özelliği ise cihazlara video indirme ayrıcalığını tanımasıdır.

Beğendiğiniz ve sevdiğiniz pek çok videoyu sorun olmadan kolay bir şekilde Android cihazlara kolaylıkla indirebilirsiniz. Buradan da diğer cihazlara kolaylıkla aktarabilirsiniz. Bu özellik sayesinde indirmiş olduğumuz videolar ömür boyu saklanıp ihtiyaç duyduğunuzda yeniden izlemek için depolanmaktadır.

Android Cihazlara Video Nasıl İndirilir?

Bilindiği gibi internet ortamında binlerce türden video seçeneği yer almaktadır. Bu videoları isterseniz sosyal ağ üstünden isterseniz de youtube üstünden indirmeniz mümkündür. Android işletim sisteminde yer alan bütün telefon ve tabletlerin video indirmek için ihtiyacı olan video indirme programına sahip olması gerekmektedir.

Bu program bir defa telefon ya da tablete indirildiği zaman istediğiniz her videoyu rahatlıkla cihazınıza indirebilirsiniz. Cihazlara video indirmek için gerekli olan TubeMate ismindeki uygulama programının telefonlarda ya da tabletlerde bulunması gerekir. TubeMate programı özellikle Android 2.3 sürümünde harikadır.

Problem yaratmadan çalışan program kullanıcılar adına vazgeçilemez bir uygulama olma özelliğindedir. TubeMate uygulamasını programın kendi web sitesinden cihazlarımıza indirdikten sonra kullanmak için hazır hale getirmemiz gerekecektir.

Programımızı cihazlara indirdikten sonra programı kuralım. Kurduğumuz programı kolaylıkla kullanabiliriz. Programın Türkçe özelliğinde olması bizlere önemli bir kullanım avantajı sunacaktır.

Androidlere Video Nasıl İndirilir?

TubeMate programını cihazlarımıza indirdikten sonra birçok siteden istediğimiz her videoyu cihazlarımıza indirebiliriz. Bu programda pek çok sosyal ağ videolarından başka youtube, Dailymotion, Viemo gibi video içerikli olan ünlü video sitelerinden de video indirme ayrıcalığına sahip olabilmekteyiz.

TubeMate programı birçok video içerikli sitelerin kısa yolunu oluşturup bizlere kolay bir kullanım da sunmaktadır. Tabi ki program bir tek video indirmek ile sınırlı kalmıyor. Bir de iyi bir tarayıcı olma özelliğinden dolayı  birçok bilgiye ulaşıp internette gezinme fırsatını bizlere sağlamaktadır.

Beğendiğimiz videoları cihazlarımıza indirmek için TubeMate üzerinden, video indireceğimiz sitenin herhangi bir videosunu izlememiz yeterli olmaktadır. Bunu bir nevi kilit gibi düşünelim. Program üstünden videoyu izledikten sonra, eğer ki site bize onay veriyor ise üst kısımda yeşil ok işaretini göreceğiz.

Bu onay işaretinin sayesinde pek çok videoyu kolay bir şekilde indirmemiz mümkün olacaktır. Programın bir diğer özelliği ise videoları indirdiğimiz zaman çözünürlüğünü seçebiliriz. Videoların çözünürlük derecesi ayrıca cihazımızı kasmadan telefonumuzun hızlı çalışmasına imkan sağlayacaktır.

Bizler için videoyu indirmek kadar, videoların hızlı bir şekilde inebilmesi de önemli bir adımdır. Bazı durumlarda büyük boyutlu olan videolar bu hızı keser. Videoları cihazlara indirdiğimiz zaman herhangi bir hız düşmesine tedbiren küçük bir ayar yapmamız gerekir.

TubeMate programının genel ayarlar bölümünden tercihler kısmını tıklayınız. Bu alanda programın belirlemiş olduğu hız sınırlarını göreceğiz. Hız seçeneklerini 20 mbps şeklinde değiştiriniz. Daha sonra ise ekranda yer alan seçenekte 50 mbps şeklinde ayarlayınız. Fakat internet hızı az olan kullanıcıların bu ayarlar ile hiçbir şekilde oynamaması şiddetle tavsiye edilmektedir.

Bir sonraki adımda ise yeniden tercihler butonuna geri geliniz. Burada gördüğünüz hızlı indirme seçeneği butonunu seçiniz. Açılacak pencerede çıkan 2 seçeneği tıklayın daha sonra ise karşınıza gelen en yüksek limiti seçiniz. Bu değerlerin değişmesi videoların kaliteli ve daha hızlı bir şekilde inmesine yardımcı olur. Bundan böyle cihazlarımıza video indirmek oldukça kolay olacaktır. Android cihazların ayrıcalığını hep beraber yaşayalım.REKLAM
Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Konular

Güncel bilgileri sizlerle paylaşarak daha iyi bir şekilde anlamanız için hazırladığımız platformumuza davetlisiniz.

Sizin için en iyi şekilde hazırlanan içerikler yüzde yüz özgün olarak yazılmaktadır.

Copyright © 2016 Sitede bulunan yazıların tümü yazarlarımız tarafından yazılmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz.Themetf

To Top